logo

تاریخچه ای ردیاب

ای ردیاب با هدف گسترش فعالیت های IT و نرم افزاری و انجام خدمات مهندسی کامپیوتر در سال ۱۳۹۶ تاسیس گردید. با توجه به نیاز روز افزون صنعت نرم افزار در کشور و اهمیت موضوع ITبر آن شدیم تا با عنایت پروردگار متعال پاسخ گوی این نیاز شویم. صنفی فعالیت خود را به طور تخصصی و همراه با آخرین متدولوژی های روز دنیا در راستای پیشرفت این علم قرار داده است. مهم ترین رویکرد صنفی در جهت برآورده کردن محصولات نرم افزاری موثر در توسعه روند کاری مشتریان همراه با کیفیت مطلوب و راندمان بالا می باشد٬ در حقیقت انجام کار درست (Effectiveness) همراه با راندمان بالا (Efficiency) را سرلوحه کاری خود قرار داده تا هرچه بیشتر رضایت مشتریان را در بر داشته باشیم. کارشناسان متخصص صنفی سابقه انجام پروژه های دولتی و خصوصی بسیاری را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.
deaf@chmail.ir
07144332266

ما را دنبال کنید :

تماس با ما : 09904863007

مهترین کاربرد های جی پی اس چیست؟

مهترین کاربرد های جی پی اس چیست؟

از مهمترین کاربرد های جی پی اس چیست؟

جی پی اس ها دارای کاربردهای متنوعی در زمین ، دریا و هوا می باشند، اساساً جی پی اس هر جایی قابل استفاده است مگر در نقاطی که امکان وصول امواج ماهواره درآنها نباشد. در نهایت باید گفت هرکسی که می خواهد بداند که درکجا قراردارد، راهش به چه سمتی است، و یا با چه سرعتی درحرکت است می تواند از یک جی پی اس استفاده کند.

کاربردهای هوایی جی پی اس در رهیابی برای هوانوردی تجاری میباشد.

در دریا نیز ماهیگیران، قایقهای تجاری، و دریا نوردان حرفه أی از جی پی اس برای رهیابی استفاده می کنند.

استفاده های زمینی جی پی اس بسیار گسترده تر می باشد:

مراکز علمی از جی پی اس برای استفاده از قابلیت و دقت زمان سنجی اش واطلاعات مکانی اش استفاده می کنند.

نقشه برداران از جی پی اس برای توسعه منطقه کاری خود بــــهره می گیرند.

استفاده های تفریحی و ورزشی از جی پی اس  نیز به تعداد تمام ورزشهای تفریحی متنوع است. به عـنوان مثال برای شکارچیان، برف نوردان، کوهنوردان و سیاحان و …

استفاده های تفریحی و ورزشی ازدر خودروها نیز وجود جی پی اس به عنوان ردیاب و مسیر یاب مورد توجه واحد های گوناگون حمل ونقل قرار دارد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

این یک فروشگاه نسخه ی نمایشی برای اهداف تست است رد کردن