logo

تاریخچه ای ردیاب

ای ردیاب با هدف گسترش فعالیت های IT و نرم افزاری و انجام خدمات مهندسی کامپیوتر در سال ۱۳۹۶ تاسیس گردید. با توجه به نیاز روز افزون صنعت نرم افزار در کشور و اهمیت موضوع ITبر آن شدیم تا با عنایت پروردگار متعال پاسخ گوی این نیاز شویم. صنفی فعالیت خود را به طور تخصصی و همراه با آخرین متدولوژی های روز دنیا در راستای پیشرفت این علم قرار داده است. مهم ترین رویکرد صنفی در جهت برآورده کردن محصولات نرم افزاری موثر در توسعه روند کاری مشتریان همراه با کیفیت مطلوب و راندمان بالا می باشد٬ در حقیقت انجام کار درست (Effectiveness) همراه با راندمان بالا (Efficiency) را سرلوحه کاری خود قرار داده تا هرچه بیشتر رضایت مشتریان را در بر داشته باشیم. کارشناسان متخصص صنفی سابقه انجام پروژه های دولتی و خصوصی بسیاری را در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.
deaf@chmail.ir
07144332266

ما را دنبال کنید :

تماس با ما : 09904863007

اطلاعیه ارتقاء و بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری سامانه ی ای ردیاب

ردیاب خودرو - ردیاب موبایل - ردیاب شخصی - ردیاب حیوانات > اخبار  > اطلاعیه ارتقاء و بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری سامانه ی ای ردیاب

اطلاعیه ارتقاء و بروزرسانی نرم افزاری و سخت افزاری سامانه ی ای ردیاب

با سلام خدمت همه ی کاربران عزیز ای ردیاب

همچون سنت گذشته ی تیم ای ردیاب مبنی بر ارتقا و آپدین همیشگی نرم افزاری و سخت افزاری سامانه ،این بار هم پس از تلاش چندین ماهه ی تیم مهندسی ای ردیاب ،میخواهیم نسخه ی جدید ای ردیاب(نسخه ۴ با امکاناتی جدید) رو بارگزاری کنیم و همچنین مشخصات سخت افزاری سرورهای سامانه رو ارتقا بدیم.

و این مهم جز با همکاری شما امکان پذیر نخواهد بود،پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما کمال تشکر را داریم.

امیدواریم نتیجه ی زحمات مداوم ما در بروز رسانی سامانه و افزودن امکانات جدید و رفع نقص های احتمالی گذشته در نهایت جلب نظر شما عزیزان باشد.

در صورت هر گونه سوال یا مشکل با شماره های دفتر یا تلگرام ای ردیاب در تماس با ما باشید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

این یک فروشگاه نسخه ی نمایشی برای اهداف تست است رد کردن